Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Jedzenie smaczne, miło jakby przychodziło powiadomienie o gotowym zamówieniu do odbioru.
Jedzenie dojechało zimne
.
Dodałbym rubrykę do wypełnienia przy wyborze kebaba aby uwzględnić uwagi. Np więcej sosu ostrego przy mieszanym, bez cebuli itp
Dostawa na 2 gwiazdki
W kebabie trafił się kawałek nie upieczonego mięsa